.

.

Пријатна VOCALOID Hatsune Miku Аниме Долга Плетенка Кромид Девојки Кукла Прегратка Деца Дете Кадифен Играчки Божиќ Подарок Bunny Нова Година Перница

Пријатна VOCALOID Hatsune Miku Аниме Долга Плетенка Кромид Девојки Кукла Прегратка Деца Дете Кадифен Играчки Божиќ Подарок Bunny

DEN 405.00
DEN 547.20
-26 %

Износ
Во продавницата.


Големина : 24cm,27cm
Пакет вклучуваат 1pc кукла
Здраво драги пријател сите предмети треба да се мијат пред употреба. прикажуваат слика само за референца
Забелешка : Прирачник за мерење на големината и фактичката големина може да постојат и 2-3cm грешка, ве молиме мерка на вашето бебе големина или побарате од нас пред да го купат.
Нашите плетење производи се рачно изработени,па ве молиме корисниците можат да ги разберат нашите hardwork.Сите Предмети Зависи Од Вистинска Предмети,
Сликата На Платформата е Само за Референца.Дали бебето најдобра услуга!
Високиот квалитет на производите!Сите бебе во собата е рачно изработени,па ве молиме да се прифати волнени предиво lint.Ве молиме дозволено 2-3cm мерка грешка.

За производот

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
pokego
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,0-12 Месеци,2-4 Години
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
возрасни придружува
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук

Слични предлози