.

.

4.5 cm x 20pcs Мрежа Крпа мечето мали полнети кукли ткаенина се приклучат мечки креативни DIY рачно изработени накит додатоци

4.5 cm x 20pcs Мрежа Крпа мечето мали полнети кукли ткаенина се приклучат мечки креативни DIY рачно изработени накит додатоци

DEN 552.00

Износ
Во продавницата.


-
20pcs 4.5 cm(1.8") кадифен играчки мечето цртан филм крпа кукли ткаенина се приклучат мечки креативни DIY рачно изработени накит додатоци
Поддршка Мешани бои,ве молиме оставете порака кога ќе треба мешана боја
1.Материјал : кадифен (крпа)+pp памук
2.П'ty : 20pcs по цел
3.Големина : 4.5 cm
(ПС : 1"=2.54 см)
4.Облик : заеднички мечка
5.Боја : како pciture
Цвет Крпа Серија-F01..F020
Точка Крпа СеријаD01..D020
Мрежа Крпа Серија-G01..G016
другиот мечка, исто така, во парк можете да изберете,ве молиме оставете порака како треба број G01 "G01*20pcs"
6.Пакет : OPP вреќа
-
Цвет Крпа Серија Точка Крпа Серија Мрежа Крпа Серија НАШАТА ФАБРИКА

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини,Интерактивна,DIY
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B001-1
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Мали Pendant
Бренд Име:
YANFEINI
Материјал:
Платно
Предупредување:
Далеку од огнот
Пополнување:
PP Памук
Тема:
мини приврзоци
Форма:
Мечка
Стил:
кукла мечка

Слични предлози