.

.

Креативни Кадифен Пенисот Играчка Кукла Смешно Мека Полнети Кадифен Симулација Пенисот Перница Симпатична Секси Kawaii Играчка Подарок за Девојка

Креативни Кадифен Пенисот Играчка Кукла Смешно Мека Полнети Кадифен Симулација Пенисот Перница Симпатична Секси Kawaii Играчка

DEN 273.00
DEN 364.32
-25 %

Износ
Во продавницата.


Име : кукла, кадифен играчки за деца, меки играчки
Употреба : Роденденски Подарок, Вљубените Подароци, Одмор Подарок, Детска' Подарок,
Автомобил/троседот перница,
Новогодишни декорации за домот
______________________________________________________________
Таму е малку боја разликата помеѓу сликата и објектот. Грешка на прирачник за мерење е околу 1-3cm.

За производот

Висина:
10cm, 20cm, 30cm
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Бренд Име:
AIBOULLY
Број На Модел На:
BM71023D
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
12-15 Години,2-4 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,8-11 Години
Материјал:
Краток Кадифен
Име:
Кукла
Use1:
Подарок, Роденденски Подарок, Детска' Подарок, Децата Подарок, Вљубените Подарок

Слични предлози