.

.

Swan Ѕид виси IN Кукла Круна Чипка Бебе деца пријатна Мека Божиќ Подарок Кадифен Играчки Bunny Спиење Полнети & Кадифен играчки Перница

Swan Ѕид виси IN Кукла Круна Чипка Бебе деца пријатна Мека Божиќ Подарок Кадифен Играчки Bunny Спиење Полнети & Кадифен играчки

DEN 960.00
DEN 1370.40
-30 %

Износ
Во продавницата.


Големина : околу 22*33cm(вклучуваат круната големина)
тежина : 280g
Пакет вклучуваат 1pc swan,1pc traceless помине
Здраво драги пријател сите предмети треба да се мијат пред употреба. прикажуваат слика само за референца
Забелешка : Прирачник за мерење на големината и фактичката големина може да постојат и 2-3cm грешка, ве молиме мерка на вашето бебе големина или побарате од нас пред да го купат.
Нашите плетење производи се рачно изработени,па ве молиме корисниците можат да ги разберат нашите hardwork.Сите Предмети Зависи Од Вистинска Предмети,
Сликата На Платформата е Само за Референца.Дали бебето најдобра услуга!
Високиот квалитет на производите!Сите бебе во собата е рачно изработени,па ве молиме да се прифати волнени предиво lint.Ве молиме дозволено 2-3cm мерка грешка.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
возрасни придружува
Тип:
Перница/Перница
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
2-4 Години
Бренд Име:
pokego
Број На Модел На:
Играчка
Форма:
Цртан филм
Животни:
Swan
Тема:
Симпатична
Карактеристики:
Мека

Слични предлози