.

.

Sozzy мултифункционален слон повлече два автомобили виси кревет виси бел смири Играчки WJ175-WJ176

Sozzy мултифункционален слон повлече два автомобили виси кревет виси бел смири Играчки WJ175-WJ176

DEN 379.00
DEN 421.44
-10 %

Износ
Во продавницата.

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот време за време на Царинските или Времето или Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Превозот Услови
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Тоа трае околу 18-25 работни дена.Ве молиме овозможи 1-2 см(0. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.00, оваа услуга НЕ е trackable.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и во секое време, ние ќе ви одговори за што побрзо. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга е trackable. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ако цел вкупната цена помалку од $5.
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина воздухопловната. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода.
започнете
крајот мултифункционален слон повлече два автомобили виси кревет виси бел смири Играчки
Функција : се Повлече бел смири се промовира бебе тактилни, визуелна аудитивни развој
Забелешки :
1. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница). Но ако цел износ повеќе од US$250, ние ќе брод од страна на EMS бесплатен превозот кој ќе пристигне во 5-10 работни дена.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
sozzy
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
WJ175-WJ176
Предупредување:
бебе играчки
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
слон
Возраст Опсег:
< 3 години
Тема:
кадифен играчки
Форма:
слон

Слични предлози