.

.

околу 30cm кои клечат beagle куче кадифен играчки мека кукла Божиќ подарок b1789

околу 30cm кои клечат beagle куче кадифен играчки мека кукла Божиќ подарок b1789

DEN 560.00
DEN 1056.00
-47 %

Износ
Во продавницата.


ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате ги со себе си од продавница .
следниве слики го покажува сите actu ал објект photoes .

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
c9056
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слични предлози