.

.

цртан филм зголеми цвет кадифен играчки големи 70cm мека прегратка играчка цвет кадифен играчки перница ,Божиќ подарок x236

цртан филм зголеми цвет кадифен играчки големи 70cm мека прегратка играчка цвет кадифен играчки перница ,Божиќ подарок x236

DEN 2264.00
DEN 4272.00
-47 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ја добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас , ние може да сноси се врати превозот цена, ако сметаш дека објектот не е добро .
објектот е околу 70 см, едно парче .
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
t955
Форма:
Животните
Животни:
Цвет
Тема:
Играчка

Слични предлози