.

.

Кендис guo кадифен играчки цртан филм животинско Дедо Мраз Среќен Божиќ снежен човек ЕЛЕН елен пингвин остатокот перница перница се тркалаат ќебе 1pc

Кендис guo кадифен играчки цртан филм животинско Дедо Мраз Среќен Божиќ снежен човек ЕЛЕН елен пингвин остатокот перница перница

DEN 683.00
DEN 719.04
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел.4 kg
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS .ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
Кендис guo кадифен играчки цртан филм животинско Дедо Мраз Среќен Божиќ снежен човек ЕЛЕН елен пингвин остатокот перница перница се тркалаат ќебе 1pc
Материјал : кадифен
Облик : многу стилови како слика покажува
Количина : 1pc
Големина : 80*100cm и 120*160cm
Тежина : околу 0.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.
Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
кендис guo
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
01325123
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
No
Материјал:
Кадифен
Животни:
Дедо Мраз
Форма:
Цртан филм

Слични предлози