.

.

симулација бела alpaca големи 23x10x24cm модел,полиетиленски& крзно занаетите играчка дома декорација Божиќ подарок b3734

симулација бела alpaca големи 23x10x24cm модел,полиетиленски& крзно занаетите играчка дома декорација Божиќ подарок b3734

DEN 1848.00
DEN 3696.00
-50 %

Износ
Во продавницата.


описи :
објектот е 23x10x24cm играчка,едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да го барате она што ви се допаѓа од нашата продавница со себе.
превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Модел
Број На Модел На:
t86
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Животни:
овци
Тема:
Играчка
Материјал:
полиетилен& крзно
Тип:
Модел
Форма:
Животните

Слични предлози