.

.

100cm-200cm Америка Гигант мечето Кадифен Играчки Мека мечето Кожата Популарни Роденден & Вљубените Подароци За Девојки Дете е Играчка

100cm-200cm Америка Гигант мечето Кадифен Играчки Мека мечето Кожата Популарни Роденден & Вљубените Подароци За Девојки Дете

DEN 615.00
DEN 647.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Опис : 1.Големина : 100cm 130cm 160cm 200cm 2.Материјал : мека кадифен; ве Молиме забелешка : ова е само надворешниот мечка кожа. Мора да се пополни во PP памук со себе. На следниве слики се исполнети мечето.

За производот

Висина:
100cm, 130cm, 160cm, 200cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Бренд Име:
BABIQU
Број На Модел На:
01
Форма:
Мечка
Пополнување:
no
Карактеристики:
Мека, Интерактивни, Образовни, DIY

Слични предлози