.

.

1pc 35cm Прекрасна мечето Кадифен Играчки Полнети Памук Носат со Срце Кукла Подарок за Девојчиња на Вљубените Подароци за Децата Brinquedos

1pc 35cm Прекрасна мечето Кадифен Играчки Полнети Памук Носат со Срце Кукла Подарок за Девојчиња на Вљубените Подароци за Децата

DEN 431.52

Износ
Во продавницата.


1pc 35cm Прекрасна мечето Кадифен Играчки Полнети Памук Носат со Срце Кукла Подарок за Девојчиња на Вљубените Подароци за Децата Brinquedos Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : мека кадифен и надолу памук Големина : 35cm Пакет : 1 парче во една opp вреќа.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
01
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
01
Бренд Име:
MIAOOWA
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Мечка
Карактеристики:
Мека, Интерактивни, Образовни, Модел, DIY

Слични предлози