.

.

2018 нови 1pc 100cm Кадифен играчки гигант Еднорог препарирани животни мека кукла цртан филм еднорог животинско коњ високо квалитетни подарок за деца

2018 нови 1pc 100cm Кадифен играчки гигант Еднорог препарирани животни мека кукла цртан филм еднорог животинско коњ високо квалитетни

DEN 2212.00
DEN 2328.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Бренд Име:
MIAOOWA
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
11
Предупредување:
22
Животни:
еднорог
Форма:
еднорог

Слични предлози