.

.

30CM Нов Стил Прекрасна Rilakkuma Пиле Кадифен Кукла Полнети Играчки Детска Играчка за Деца Детска Подарок

30CM Нов Стил Прекрасна Rilakkuma Пиле Кадифен Кукла Полнети Играчки Детска Играчка за Деца Детска Подарок

DEN 373.00
DEN 392.64
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Интерактивни,Образовни,Модел,DIY
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
11
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Предупредување:
22
Бренд Име:
MIAOOWA
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Пилешко
Животни:
Пилешко

Слични предлози