.

.

13CM кадифен кукла играчка Креативни големи коцки сито да jilt перница Дигитални кадифен перница загатка деца роденденски подарок

13CM кадифен кукла играчка Креативни големи коцки сито да jilt перница Дигитални кадифен перница загатка деца роденденски подарок

DEN 258.00
DEN 271.68
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини,Интерактивни,Образовни,Модел,DIY
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Мали Pendant
Форма:
Гениј
Бренд Име:
MIAOOWA
Број На Модел На:
1
Материјал:
Памук
Предупредување:
22
Пополнување:
PP Памук
Тема:
сито
Животни:
сито

Слични предлози