.

.

35cm цртан филм џунглата лав кадифен играчки дете е играчка за Божиќ подарок h722

35cm цртан филм џунглата лав кадифен играчки дете е играчка за Божиќ подарок h722

DEN 687.00
DEN 1296.00
-47 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ја добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање играчка да ни дали ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

За производот

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Лав
Број На Модел На:
h44
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Слични предлози