.

.

65cm Супер меки Shiba Inu кукла лежи склони куче кадифен играчки на децата за спиење перница кукла девојка подароци

65cm Супер меки Shiba Inu кукла лежи склони куче кадифен играчки на децата за спиење перница кукла девојка подароци

DEN 2322.24

Износ
Во продавницата.

Ова е само 65cm кукла, ако треба и други големини, одете во мои продавница за да купи СИТЕ големина : 23 CM, 35 CM, 50 CM, 65 CM

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
65cm
Бренд Име:
SPIXT
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Предупредување:
1pcs
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен

Слични предлози