.

.

голем 100cm полнети кадифен играчки мечето облечени црвениот џемпер мечка мека играчка hugging перница роденденски подарок b2979

голем 100cm полнети кадифен играчки мечето облечени црвениот џемпер мечка мека играчка hugging перница роденденски подарок b2979

DEN 2880.00
DEN 5759.52
-50 %

Износ
Во продавницата.


ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате ги со себе си од продавница .
следниве слики го покажува сите actu ал објект photoes .

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
c9056
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слични предлози