.

.

голем 120cm цртан филм големи очи желка кадифен играчки, желка hugging перница играчка, Божиќ подарок h770

голем 120cm цртан филм големи очи желка кадифен играчки, желка hugging перница играчка, Божиќ подарок h770

DEN 4681.00
DEN 8832.00
-47 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница. Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи. ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
желка
Број На Модел На:
h44
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Слични предлози