.

.

за 25cm цртан филм мечето кадифен играчки топла розова носат меки кукла божиќ подарок b2806

за 25cm цртан филм мечето кадифен играчки топла розова носат меки кукла божиќ подарок b2806

DEN 360.00
DEN 719.52
-50 %

Износ
Во продавницата.


ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате ги со себе си од продавница .
следниве слики го покажува сите actu ал објект photoes .

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
c9056
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слични предлози