.

.

40CM машина мачка прекрасна doraemon кадифен кукла полнети филм мека играчка, 2kinds

40CM машина мачка прекрасна doraemon кадифен кукла полнети филм мека играчка, 2kinds

DEN 1633.00
DEN 1775.52
-8 %

Износ
Во продавницата.

Ова е само 40cm кукла Ние, исто така, имаат и други големини, одете на мојата продавница да купи Полна големина : 18cm, 25cm, 30cm, 40cm, 50cm, 65cm

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
1pcs
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Форма:
Слика Статуа
Број На Модел На:
40cm
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Doraemon

Слични предлози