.

.

нови пристигнување околу 25см симпатична мечка кадифен играчки мека кукла Божиќ подарок w1777

нови пристигнување околу 25см симпатична мечка кадифен играчки мека кукла Божиќ подарок w1777

DEN 757.00
DEN 1428.96
-47 %

Износ
Во продавницата.


објектот е околу 25см играчка , едно парче
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Слични предлози