.

.

Симпатична Симулација пеперутка кадифен играчки Полнети кадифен Мека перница Перница пеперутка кукла роденденски подарок за Децата, за Децата

Симпатична Симулација пеперутка кадифен играчки Полнети кадифен Мека перница Перница пеперутка кукла роденденски подарок за Децата,

DEN 528.00
DEN 959.04
-45 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
Опис Формат
Димензии : 40cm
Боја : како на сликата
Материјал :
PP памук
Пакување :
1 парче
Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние само се гарантира стил да се биде ист како слики прикажани но не на перформанси на различни тела се исто како модел, ти благодарам !

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Образовни,Мека,Мини
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Форма:
Гениј
Бренд Име:
YESFEIER
Број На Модел На:
mingda
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Пеперутка

Слични предлози