.

.

Swan Ѕид Виси Кукла Принцеза Прегратка Бебе Спие Пријатна Кадифен Полнети Соба Декорација Играчки Роденден Xams Подарок Цртичка Перница

Swan Ѕид Виси Кукла Принцеза Прегратка Бебе Спие Пријатна Кадифен Полнети Соба Декорација Играчки Роденден Xams Подарок Цртичка

DEN 608.00
DEN 856.32
-29 %

Износ
Во продавницата.


Големина : за 40cm и 30cm вклучуваат главата круна (300g)
ние ги испратите 2 парчиња traceless ноктите
Во грб на лебед,постои страна пораби нишка која треба да се стави на памук во тоа.
и на главата круна е страна пораби,како и, ако умот,ве молиме нема цел тоа,ви благодариме.
Пакет вклучувајќи 1pc кукла,2pc ноктите
Здраво драги пријател сите предмети треба да се мијат пред употреба. прикажуваат слика само за референца
Забелешка : Прирачник за мерење на големината и фактичката големина може да постојат и 2-3cm грешка, ве молиме мерка на вашето бебе големина или побарате од нас пред да го купат.
Нашите плетење производи се рачно изработени,па ве молиме корисниците можат да ги разберат нашите hardwork.Сите Предмети Зависи Од Вистинска Предмети,
Сликата На Платформата е Само за Референца.Дали бебето најдобра услуга!
Високиот квалитет на производите!Сите бебе во собата е рачно изработени,па ве молиме да се прифати волнени предиво lint.Ве молиме дозволено 2-3cm мерка грешка.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
Миење на рацете
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
pokego
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
Играчка
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Форма:
Цртан филм
Животни:
Swan

Слични предлози