.

.

голем 55cm цртан филм бела хрчак кадифен играчки прегратка морков,мека кукла фрли перница роденденски подарок b1339

голем 55cm цртан филм бела хрчак кадифен играчки прегратка морков,мека кукла фрли перница роденденски подарок b1339

DEN 1920.00
DEN 3839.52
-50 %

Износ
Во продавницата.


објектот е за 55cm играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
c9056
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Животни:
Хрчак
Форма:
Животните

Слични предлози