.

.

Љубовни Порцелански Гулаб Љубители Скулптури Рачно Изработени Керамика Птица Sweethearts Figurine Оркестарот Занает Присутни Украс Додатоци

Љубовни Порцелански Гулаб Љубители Скулптури Рачно Изработени Керамика Птица Sweethearts Figurine Оркестарот Занает Присутни

DEN 1306.00
DEN 1536.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


1. Опис : Љубовни Порцелански Гулаб Љубители Скулптури Рачно Изработени Керамика Птица Sweethearts Figurine Оркестарот Занает Присутни Украс Додатоци .
2. Материјали : Керамика глина .
3. Боја : Многоцветни .
4. Големина(cm) : Околу 11(Висина)*12( Ширина)*15( Должина).
5. N.W. : За 0.30 кг.
6. Изработка : рачно изработени резба, стаклен, обоен, gilt и печка отпуштен од работа.
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, подарок, роденден, свадба, бракот годишнина, Денот на Вљубените, сувенири и на фестивалот, слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе фигурини и скулптури, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Оваа љубители не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!

За производот

Големина:
M
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Европа
Тема:
Љубов
Бренд Име:
ZHENGHAN
Боја:
Многоцветни
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафуле, Паб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција :
Десктоп
кориснички:
Yes
Големина:
About 15cm*12cm*11cm
N.W.:
За 0.30 kg
изработка:
Рачно изработени Резба, Стаклен, Обоен, Gilt и Печка Отпуштен

Слични предлози