.

.

147mm Црна Obsidian Кристално Срце Sutra на Совршенство на Мудроста Сфера Топка

147mm Црна Obsidian Кристално Срце Sutra на Совршенство на Мудроста Сфера Топка

DEN 4319.52

Износ
Во продавницата.


* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број). Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа.поевтино и побрзо)
2. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3.77 lb Должина 147mm Ширина 147mm Hight 147mm
Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена.најбрзиот, но многу скапи)
4. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата. Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 10.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.

За производот

Бренд Име:
ganyi
is_customized:
Yes

Слични предлози