.

.

Бесплатен превозот! 3 d симулација овошје durian смола, конвексни кружни 10 PC телефон DIY декорација, pendant

Бесплатен превозот! 3 d симулација овошје durian смола, конвексни кружни 10 PC телефон DIY декорација, pendant

DEN 141.00
DEN 153.60
-8 %

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот
1.материјал : смола
2.големина : 19*22mm
3.нашите производи се со висок квалитет,имаме проверени еден по еден пред превозот
4.на врвот на десната страна,можете да се обратите на нашите alibaba веб-сајт да видите повеќе предмети
5.ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
6.ако не сте добиле предмети во време на испорака предмети или оштетена на начин

За производот

Материјал:
Смола
Стил:
Јапонија Стил
Тема:
Луѓе

Слични предлози