.

.

50pcs Шик Смола Афион Цвет Cabochon Рамен Грб Вештачки Црвениот Цвет Монистра Минијатурни Афион Цвет Накит Додаток Дома Декор

50pcs Шик Смола Афион Цвет Cabochon Рамен Грб Вештачки Црвениот Цвет Монистра Минијатурни Афион Цвет Накит Додаток Дома Декор

DEN 402.72

Износ
Во продавницата.


50pcs Шик Смола Афион Цвет Cabochon Рамен Грб Вештачки Црвениот Цвет Монистра Минијатурни Афион Цвет Накит Додаток Дома Декор
Материјал Смола Големина прибл. ø 12mm; 19mm; 23mm Боја
Како Слики - Црвена + Црна Количина 50 компјутери по многу Тип Накит Цвет Cabochon, DIY Занает, Дома Декор Модел Бр. UF-SZ0029
- Пратката ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена по уплатата расчисти;
- Ве молам, ве молиме бидете сигурни да го напушти ВАЛИДНА контактирајте број, ИМЕ и презиме(особено за руски клиенти) при пополнување на испорака на информации;
- Со цел да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК со Пониска Вредност, што не се залагаме за вкупната цена сте платиле или пазарната вредност;
- Клиенти се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа од страна на нивните земји, ако ги има.
"Единствен Услуги" лоцира во Yiwu Кина (Океан на Мали Стока), обезбедување се разликува серија на стоки за многу години, за покривање Накит, Костими материјали и Партија Декорација, итн.
# Услуга Workflow
# Плаќање
Во моментов ние ги прифатат овие начини на плаќање : BOLETO, ВИЗА, Мастеркард, Маестро, QIWI Паричник, Web Money, Western Union, Банкарски Трансфер, и др.
# Бои
- Поради варијации во поединечни корисникот monitor settings, калибрации, печатење во боја прилагодувања за осветлување и извори, ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека таму ќе биде повеќе или помалку боја variances.
# Мерење
- 1 инч(")≈25.4 mm;
- Сите стоки се избираат внимателно, сепак, за рачно изработени предмети, таму ќе бидат одредени за мерење отстапувања, ве молиме проверете внимателно напред, или само контактирајте нè за потврда;
# Повратни информации
Ние се стреми да се снабдуваат и одлични стока и услуга wholeheartedly, и, исто така, цениме вашите позитивни 5 ѕвезди оценка за секој објект.
Ако постои било каков проблем, за жал, не ве молам conatct нас пред nagitave рејтинг, и верувам дека нашиот тим ќе се реши во време. Благодарение~~

За производот

Големина:
23mm, 19mm, 12mm, MIX
Материјал:
Смола
Стил:
Вештачки
Тема:
Цвет
Објектот:
Вештачка Смола Афион Цвет Cabochons
Cabochon Шема:
Афион Цвеќиња
Афион Цвет Големина:
12mm; 19mm; 23mm
разубавувањето:
Станот Назад; Еко-пријателски
Употреба:
Накит Cabochons, Дома Декор, Scrapbooking

Слични предлози