.

.

Свадба декорација украс подарок креативни дома мебел смола занаети невестата/младоженецот неколку брак/свадба скулптура статуа

Свадба декорација украс подарок креативни дома мебел смола занаети невестата/младоженецот неколку брак/свадба скулптура статуа

DEN 1679.52

Износ
Во продавницата.

Свадба декорација украс подарок модерна креативни дома мебел смола занаети невестата/младоженецот брак/свадба скулптура статуа
Име : Неколку Декорација
Точка Бр : FB896
Материјал : Смола Технологија
Димензии : (L * W * H ) 17 * 5.5 * 29 CM

За производот

Материјал:
Смола
Бренд Име:
smallsweet
Тема:
Љубов
Стил:
Медитеранот

Слични предлози