.

.

Природен камен метеорити прозрачна бисер камен трговија на големо fluorite флуоресцентни прозрачна светлина камен 01

Природен камен метеорити прозрачна бисер камен трговија на големо fluorite флуоресцентни прозрачна светлина камен 01

DEN 1987.00
DEN 2879.52
-31 %

Износ
Во продавницата.

Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса. Има префинет форми и препознатлив стил.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена . Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.Природен камен метеорити прозрачна бисер камен камен камен трговија на големо fluorite флуоресцентни прозрачна светлина камен
Производ Димензии : Тежина прибл : 260 грама
дијаметар 45cm
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница. Имаме нашата продавница во кина. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми.

Среќно и Среќен Наддавање
. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.

За производот

Тема:
Маскота
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Фенг Шуи
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Слични предлози