.

.

за 25x22CM сива спиење husky куче модел,полиетиленски& furs занаетите Фигурини дома декорација играчка подарок a2704

за 25x22CM сива спиење husky куче модел,полиетиленски& furs занаетите Фигурини дома декорација играчка подарок a2704

DEN 1209.00
DEN 1439.52
-16 %

Износ
Во продавницата.


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs забелешка : мат боја е по случаен избор

За производот

Стил:
Европа
Тема:
Животните
Материјал:
Пластични

Слични предлози