.

.

142mm Црна Obsidian Кристално Срце Sutra на Совршенство на Мудроста Сфера Топка

142mm Црна Obsidian Кристално Срце Sutra на Совршенство на Мудроста Сфера Топка

DEN 4271.52

Износ
Во продавницата.

* Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Овие трошоци се на купувачот одговорност.најбрзиот, но многу скапи)
4. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари.поевтино и побрзо)
2.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 8.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).

За производот

Материјал:
Органски Материјал
Бренд Име:
ganyi
is_customized:
Yes

Слични предлози