.

.

4PCS/МНОГУ BENEWOTER Чај Церемонијата Cerative Бутик Зен Симпатична Монахот Чај Пет Керамички Виолетова Боја Глина Чај Милениче Бонсаи Оркестарот Украс

4PCS/МНОГУ BENEWOTER Чај Церемонијата Cerative Бутик Зен Симпатична Монахот Чај Пет Керамички Виолетова Боја Глина Чај Милениче

DEN 570.00
DEN 876.96
-35 %

Износ
Во продавницата.


Бренд BENEWOTER Материјал Керамички Име Чај Милениче Занает рачно изработени Големина на СЛ. Пакет Листа СЛ. Функција Декоративни,украс,Бонсаи Оркестарот области на Примена Чај соба, храмот, дневна соба, канцеларија...

За производот

Бренд Име:
BENEWOTER
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Животните
Име:
Коњ Чај Милениче Украси
одговараат за:
бонсаи оркестарот,Чај милениче,Декорација
Применливи места:
Чај послужавник,Дневна соба,Канцеларија,Кафе.....
Се користи како:
Роденденски подарок креативен подарок Божиќ подарок Свадба Подарок
Име 2:
бонсаи оркестарот
Име 3:
Чај Домашно Милениче
Пакет Листа:
СЛ.

Слични предлози