.

.

трговија на големо, фабриката 13Западната Уметност скулптура МЕСИНГ Мермер Познатиот Музичар Моцарт главата портрет афион цвет

трговија на големо, фабриката 13Западната Уметност скулптура МЕСИНГ Мермер Познатиот Музичар Моцарт главата портрет афион цвет

DEN 11620.00
DEN 17088.00
-32 %

Износ
Во продавницата.

Се чувствуваат сигурни во врска со купување од реномирана компанија со многу задоволни и лојални клиенти. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.
Тука е кинески fengshui бронза богатство пари yuanbao Коњ се Повлече зелка среќа статуа , Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts . Не't пропуштите оваа шанса да го добие .
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. на рачно производство е многу фини со неверојатни детали. Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конкуренцијата и доверба цел !
Прочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за. Овие трошоци се на одговорност на купувачот
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's ц.5 инчи
Тежина : 7. Нашето семејство Започнување на бизнис во Пекинг и Тибет, Бидејќи пред многу години, исто така, уживаат колекција од секаде. Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конкуренцијата и доверба цел !
Меѓународни Купувачи :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот. да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање /купување
Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот - ве молиме да НЕ се збуни нив со дополнителни превозот обвиненија
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата.Ви посакувам среќа!
Почестен Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница и да уживаат во шопинг во "Smile". Во мојата продавница, постојат многу прекрасни предмети кои се на чекање за вас, главно се ангажирани во надворешната вредност на збирка од бронза, порцелан, сребро, cloisonne, воени резерви, Будистички статуи, Будистички материјали и опрема, како што се стари семејни украси занаети. Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни. Иако сум нова тука, но Ние имаме разбирање за Чесност и Искрено е повеќе важно за никаде.

За производот

Бренд Име:
HUARONGKANGYOU

Слични предлози