.

.

Прилагодено за Вертикална Или Thwartwise Trapezoid Кристал Минијатурни Персоналните Слика Пејст Стакло Занаети Дома Декор DIY Подароци

Прилагодено за Вертикална Или Thwartwise Trapezoid Кристал Минијатурни Персоналните Слика Пејст Стакло Занаети Дома Декор DIY

DEN 1020.00
DEN 1457.28
-30 %

Износ
Во продавницата.

Производи Препорака :
Име На Производ :
Прилагодено за Вертикална Или Thwartwise Trapezoid Кристал Минијатурни Персоналните Слика Пејст Стакло Занаети Дома Декор DIY Подароци
Опис На Производот : 1.Материјал : K9 Кристал 2.Приближна Големина : 15*10см, 18*13cm Детали за Производот Фотографии :
Забелешка: овој кристал фото албум има 2 облик ,вертикална и thwartwise,
ве молиме да ми кажете или lave порака во ред, која форма сакате да се купи . ако не tacitly форма е thwartwise .

За производот

Големина:
15X10cm, 18X13cm
Бренд Име:
JQJ
Материјал:
Кристално
Тема:
Љубов
Стил:
Модерна

Слични предлози