.

.

Египет Оркестарот Метал Ashtray Занает Материјали Подарок за Мажите Дома Декорација Додатоци Декоративни Ashtrays ElimElim

Египет Оркестарот Метал Ashtray Занает Материјали Подарок за Мажите Дома Декорација Додатоци Декоративни Ashtrays ElimElim

DEN 1080.00

Износ
Во продавницата.


Египет Оркестарот Метал Ashtray Материјал : Висок Квалитет На Цинк Легура. Димензии : Должина 14.5 x Ширина 7.4 x Висина 8cm ( ве Молиме да забележите големината пред купување). Не исчезнат, Нема рѓа. Квалитетот на нашата култура. Ве молиме не го споредуваат со многу пониска цена.
За повеќе производи, ве Молиме посетете ја нашата продавница :

За производот

Бренд Име:
ElimElim
Материјал:
Метал
Стил:
Европа
Тема:
Пирамида
Тип:
cinzeiro
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Египет,Античка
Тежина:
500g
Тип:
KF483

Слични предлози