.

.

Suncatcher 40PC 40mm Фацетирани Glasss Кристал Призми Осветлување Топката Лустерот Pendant Дел Свадба & fengshui X-MAS Оркестарот

Suncatcher 40PC 40mm Фацетирани Glasss Кристал Призми Осветлување Топката Лустерот Pendant Дел Свадба & fengshui X-MAS Оркестарот

DEN 5809.00
DEN 6527.52
-11 %

Износ
Во продавницата.


Име : Suncatcher 40 PC 40mm Фацетирани Glasss Кристал Призми Осветлување Топката Лустерот Pendant Дел Свадба & fengshui X-MAS Оркестарот Материјал : K9 Кристал Боја : Sky Blue/red/јасни Големина : 40mm Употреба : Suncatcher,DIY,Монистра Завеса,Лустерот Делови
Ние го прифатат плаќање преку Alipay и кредитна картичка, paypal
За други начини на плаќање кој е удобен за вашата, ве молиме контактирајте со однапред
Јасно плаќање, мора да биде направено во рок од 2 дена на крајот на објектот.
Бесплатен превозот објект ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ и така натаму . 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас.
4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'
Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.
Нашиот приоритет број еден е 100% задоволството на нашите клиенти ,затоа се одличен фидбек е многу важна за нас .
Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. Ако имате било какви проблеми ,коментари или прашања ,ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да остават негативен или netural повратни информации и ние ќе ви ги реши сите ваши прашања и да се постигне спогодбено решение .Сите бараме шанса да се направи Сте клиенти среќни .

За производот

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
боја:
Sky Blue/red/заоблачено
Големина:
40mm
Материјал:
Кристално
Функција:
Осветлување Додатоци
кристал лустерот делови:
lustres e pendentes de cristal
is_customized:
YES
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
Употреба:
дома декорација додатоци
Тип:
Настан & Партија Материјали
Повод:
Роденден На Партијата Годишнината Свадба & Ангажирање Свадба

Слични предлози