.

.

ПРОМОЦИЈА Дами домот пердув цвеќиња sinamay fascinators превез партија капи, булчински коса додатоци коктел капи P16

ПРОМОЦИЈА Дами домот пердув цвеќиња sinamay fascinators превез партија капи, булчински коса додатоци коктел капи P16

DEN 575.52

Износ
Во продавницата.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,најлон,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја, Виолетова,црвена,Розова
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

За производот

Тип На Објект:
Fedoras
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Новина
Број На Модел На:
p16
Големина:
About 8/20CM
avaliable боја:
Виолетова,црвена,розова
is_customized:
Yes

Слични предлози