.

.

ПРОМОЦИЈА Дами домот пердув цвеќиња sinamay fascinatorsl за свадба капи свадба коса додатоци коктел капи P02

ПРОМОЦИЈА Дами домот пердув цвеќиња sinamay fascinatorsl за свадба капи свадба коса додатоци коктел капи P02

DEN 431.52

Износ
Во продавницата.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,најлон,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

За производот

Тип На Објект:
Fedoras
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Новина
Број На Модел На:
P02
Големина:
About 10/25cm
avaliable боја:
крем и црна
is_customized:
Yes

Слични предлози