.

.

ПРОМОЦИЈА Дами домот пердув цвеќиња sinamay fascinators партија капи, булчински коса додатоци коктел капи P20

ПРОМОЦИЈА Дами домот пердув цвеќиња sinamay fascinators партија капи, булчински коса додатоци коктел капи P20

DEN 358.08

Износ
Во продавницата.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,најлон,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

За производот

Тип На Објект:
Fedoras
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
P20
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
About 6/15CM
avaliable боја:
Розова,слонова коска,сива
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет, лето, есен и зима

Слични предлози