.

.

2017 Мода Лен Капа за жените партија капи, рачно изработени крем црна Формално капи со унисекс солидна капа 3color B12072

2017 Мода Лен Капа за жените партија капи, рачно изработени крем црна Формално капи со унисекс солидна капа 3color B12072

DEN 579.00
DEN 643.20
-10 %

Износ
Во продавницата.

2017 Мода Лен Капа за жените партија капи, рачно изработени крем црна Формално капи со унисекс солидна капа 3color B12072 Карактеристики : Стил : Формално шапка Материјал : лен Шапка турнеја е 56-58cm Гребенот Ширина : околу 4 см Количина : 1 Pcs Предмети Состојба : 100% Сосема Нов!!

За производот

Тип На Објект:
Fedoras
Бренд Име:
outfly
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B12072
Стил:
Повик
Големина:
56-58 cm
Сезоната:
Четири Сезони
Моден Елемент:
Вез
Гребенот Ширина:
4 см

Слични предлози