.

.

20 компјутери LOUCHEN ZM HMI 575/2 Фаза Скенирање Крушка Светилка 575W

20 компјутери LOUCHEN ZM HMI 575/2 Фаза Скенирање Крушка Светилка 575W

DEN 5746.00
DEN 6048.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Драг пријател, нашиот светилки се функционални и за повеќето движат главите. Но, ние најдовме некои клиенти се жалеше кога доби нашата светилки, тие не беа светло на сите. Ние тестираат сите на нашите светилки повторно и се прегледуваат со искусни инженери, најдовме некои земји се користи AC110 V работен напон и се движат главите со Електронски баласт не е работен со нашите светилки, особено Облека движат. Па кога ќе цел на нашите светилки, ве молиме бидете сигурни дека вашата movign глави се со inductor баласт. Ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
575
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
LOUCHEN ZM
моќност:
575W
Напон:
95V

Слични предлози