.

.

висок квалитет 17r зрак движи главата 350W фаза осветлување од кина пазар 16 dmx канал

висок квалитет 17r зрак движи главата 350W фаза осветлување од кина пазар 16 dmx канал

DEN 28560.00

Износ
Во продавницата.


Кина wholsale движи главата фаза осветлување 350 W 17r диско светлина
Спецификација;
Напон : AC110-240 V,50/60 Hz
Извор на светлина:350 W
Dimmer : 0-100% линеарна затемнување
Strobe : двоен strobe (0. Обезбеди строга квалитетот проверка за секој дел, секој процес пред извоз. една година гаранција CE &ROHS Сертификат
Слика Шоу;
Пакување & Испорака
Рок на плаќање : T/T,Western Union,Paypal,Зачувам,30% депозит,70% биланс плати пред пратката
Пакување : стандардна картонска кутија или во лет случај
Време на испорака : 3-4 работни дена зависи од количеството
Гаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни,покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услуга
По продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Нашите Услуги
Гаранција : ние нудиме една година гаранција. Се обезбеди целосна пост-продажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.
Дисплеј : Шарени touch screen дисплеј
Баласт : електронски Баласт да се направи производ полесни, посветла, постабилна крушка, повеќе еколошки енергија, заштеда на енергија.
Контрола на владата : 16 меѓународниот стандард DMX512 канали, господар-роб на режимот. Обезбеди оптимална систем решение врз основа на секој клиент е специфични барања.5-9t/s)
Мраз : 0-100% линеарна мраз
Фокус : Електронски фокусирајќи
Оптичка леќа : 2-во-1 со висока прецизност лепак оптичка леќа.ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година.
Вертикална скенирање : 250 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка.
Призмата тркала:изградена-во doubleprism,со различни призмата ефект за факултативна
Боја тркала:1 фиксни боја тркала,13 бои+бела,Виножито ефект брзо прилагодливи, полу-чекор ефект на боја
Фиксна gobo тркала:1 фиксни gobo тркала,13 gobos+бела,дво-насочно променлива брзина на ротација
Хоризонтално скенирање : 540 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка.
ако постои проблем со производите,прво,треба да го испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни што проблемот за производи,ние ќе се обидеме потрудиме да се усогласат со вас ,доколку производите може да се користат делови да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година
По продажбата на услугата : 24 часа услуга,брз одговор,најдобри продажбата на услугата
Испорака метод : од DHL,UPS-от, Fed Ex,ТНТ така натаму
Рок на плаќање : T/T , Western union, Зачувам услуга, paypal така натаму (30% депозит биланс платени befor испорака)
Време на испорака : според редоследот количина
Ветувањето :
1.

За производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
светла сон
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
BD-M350B
Име:
350W dj осветлување
моќност:
350W dj светлина
Извор На Светлина:
висока осветленост 350W
Сијалица живот:
1000hours
Боја на тркала:
13color+празно
Gobo тркала:
14 gobos додадете бело
призма:
ротација 8 лице призма
Ефект:
gobo,зрак,се мијат ефект
Контрола на владата:
dmx512,господар-роб,звук,auto
3 dmx Канал режим:
16//17/24 chs dj lihghting

Слични предлози