.

.

2017 Нови пристигнување CosMaMa Бренд фабрика најновите дизајн тенок одговара лето мода искинале искинати кул оштетени фармерки панталони за мажи

2017 Нови пристигнување CosMaMa Бренд фабрика најновите дизајн тенок одговара лето мода искинале искинати кул оштетени фармерки

DEN 1727.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Панк Стилот
Одговара Тип:
Тенок
Должина:
Full Length
Бренд Име:
CosMaMa
Ткаенина Тип:
Plaid
Број На Модел На:
1826 година од италијански
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Фармерки Стил:
Директно
Шаблон Тип:
Печати
Измијте:
светлина

Слични предлози