.

.

нова Широка Нога Фармерки Жените плус Големина лабава директно чисто женски панталони половината еластични Долги Панталони

нова Широка Нога Фармерки Жените плус Големина лабава директно чисто женски панталони половината еластични Долги Панталони

DEN 943.00
DEN 1108.80
-15 %

Износ
Во продавницата.


големина информации
Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm
Ве молиме да се разбере
ГОЛЕМИНА
ПОЛОВИНАТА
КОЛКОВИТЕ
LEGTH S 66 102 98
М
70
102
103
L
74
106
104
XL
78
110
105
XXL
82
114
105

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Декорација:
Се Мијат,Џебови
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Фармерки Стил:
широк нога панталони
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
a0563
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Измијте:
светлина
Стил:
Повик
боја:
сина lightblue
Тип На Објект:
Целосна Должина
Ткаенина Тип:
Twill
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Midweight

Слични предлози