.

.

Плус Големина Жените Секојдневен Средината на половината Тексас Фармерки корејски Мода Тенок тесни Панталони Солидна Боја Долго Молив Панталони Бесплатен Превоз

Плус Големина Жените Секојдневен Средината на половината Тексас Фармерки корејски Мода Тенок тесни Панталони Солидна Боја Долго

DEN 726.00
DEN 844.32
-14 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!
. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба. Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите. Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.5 см,
L=28 : половината 70cm, хип 78cm, бедрото 44cm, должина 91cm,
XL=29 : половината 72cm, хип 80см, бедрото 45см, должина 91.
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Размена
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања.
Политика На Враќање
• Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.5 см,
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.3 инчи)
S=26 : половината 66cm, хип 74cm, бедрото 42cm, должина 90cm,
M=27 : половината 68cm, хип 76cm, бедрото 43cm, должина 90. Ние сме многу среќни да комуницира со вас.5 см,
XXL=30 : половината 74cm, хип 82cm, бедрото 46cm, должина 92cm,
3 XL=31 : половината 76cm, хип 84cm, бедрото 47cm, должина 92.
Контактирајте Со Нас
Ви благодариме за вашето внимание до нашата продавница. (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени). Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот) (помалку од 2 KG) Ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Бренд Име:
GRTXIN
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Декорација:
Копчето,Лажни Патентите
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Материјал:
Најлон,Памук
Одговара Тип:
Слаби
Број На Модел На:
WL15070627
Измијте:
светлина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Midweight
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични предлози