.

.

Момчињата Лигавче Панталони Деца Девојки Бебе Момчиња Лето Тексас Шорцеви Везови Цртан филм Фармерки Панталони Деца Фармерки Децата Облека

Момчињата Лигавче Панталони Деца Девојки Бебе Момчиња Лето Тексас Шорцеви Везови Цртан филм Фармерки Панталони Деца Фармерки

DEN 576.00
DEN 959.52
-40 %

Износ
Во продавницата.


ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
Сите податоци се мери со рака, така што е нормално за постојните 1-3 см грешка
ве молиме да се разбере ви благодариме!
1 инч = 2.54 см ГОЛЕМИНА ( CM ) 2-3 Y(2 T) 3-4 Y(3 T) 4-5 Y(4 T) 5-6 Y(5 T/6 T) 7-8 Y(7 T/8 T) 9-10 Y(9 T) ДОЛЖИНА 30 32 33 35 37 40 РАКАВ / / / / / / БИСТА / / / / / / ПОЛОВИНАТА 46 48 50 54 58 64 Hip Line 58 62 64 68 70 76 За висина 80-90cm 90-100cm 98-108cm 108-118cm 118-128cm 125-135cm
Добредојдовте на нашата продавница"Принцот и Принцезата Дневници", Ние Само го продаде висок квалитет облека! Момчињата Лигавче Панталони Деца Девојки Бебе Момчиња Лето Тексас Шорцеви Везови Цртан филм Фармерки Панталони Деца Фармерки Децата Облека полна боја тенка фармерки, абсорбента, дише, удобен за носење. Едноставен стил никогаш не е надвор од датумот! Боја разлики можат да постојат во поинаква светлина, Но се земаат во вид, може да бидат сигурни купување. Може да се однесува на "За висина" за да Изберете големина, Ако вашето дете е во текот на нормална тежина, Изберете една големина поголема. ви благодариме! Продажба во загуба, купи е да се направи! Забелешка : ве Молиме понуда вашата точна адреса пред да плаќаат во вашата платежна адреса. Внимание : за whoesale : многу=6pcs, (една боја и различна големина),ве молиме да се напомене ова! За околу рака може да се симнат. Тоа слободно ќе може да се меша! Половината има скриени еластична корселе, половината големина може да се прилагоди. Многу погодно!

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Фармерки
Шаблон Тип:
Цврста
Измијте:
светлина
Одговара Тип:
Директно
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
HALFLEGEND
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
BP008
боја:
Сина
Пол:
момчињата & бебе момчиња
Сезони:
Лето&Пролет&Есен
Ткаенини:
Памук
Возраст:
2&3&4&5&6&7&8&9&10&11&12 години
Шаблон Тип:
Цврста
Use1:
Сите деца облека и додатоци
Use2:
Децата фармерки за момче&Момче Тексас Шорцеви&Децата фармерки шорцеви
Use3:
Децата Облека&Лето облека за бебе момчиња&Момчиња облека

Слични предлози