.

.

Година Тенок Одговара Еластична Црна Слаби Искинатите Фармерки За Жените Pantalon Жан Femme Висока Половината Фармерки Taille Високата Секојдневен Панталони #160919

Година Тенок Одговара Еластична Црна Слаби Искинатите Фармерки За Жените Pantalon Жан Femme Висока Половината Фармерки Taille

DEN 1224.00
DEN 1631.52
-25 %

Износ
Во продавницата.


2016 Година Тенок Одговара Еластична Црна Слаби Искинатите Фармерки За Жените Pantalon Жан Femme Висока Половината Фармерки Taille Високата Секојдневен Панталони #160919

За производот

Големина:
34, 36, 38, 40, 42, 44
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Џебови,Дупка,Искинале
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Измијте:
Медиум
Број На Модел На:
#160919

Слични предлози