.

.

2018 Зима Голема Големина Фармерки Жените Harem Панталони Секојдневен Панталони Тексас Панталони Мода Лабава Vaqueros Гроздобер Harem Дечко Фармерки

2018 Зима Голема Големина Фармерки Жените Harem Панталони Секојдневен Панталони Тексас Панталони Мода Лабава Vaqueros Гроздобер

DEN 1060.00
DEN 1247.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Копчето,Лажни Патентите,Гроздобер,Се Мијат,Манжетни
Бренд Име:
yunting
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Фармерки Стил:
Harem Панталони
Измијте:
Медиум
Стил:
Мото & Biker
Број На Модел На:
Фармерки жена
Ткаенина Тип:
Лента
Должина:
Full Length
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Лабава
Дизајн 1:
фармерки големи димензии
дизајн 2:
фармерки жена 2017
дизајн 3:
harem фармерки
дизајн 4:
голема големина фармерки жена
дизајн 5:
жените фармерки панталони
дизајн 6:
фармерки дечко жени
дизајн 7:
жените-дечко-фармерки
дизајн 8:
фармерки broeken dames grote maten

Слични предлози