.

.

Преносни Рачен клима уред, Мини Bladeless Фан Десктоп W/O Не Лист Воздух за Ладење Вентилатор, ултра тивок USB или состојбата на Батеријата

Преносни Рачен клима уред, Мини Bladeless Фан Десктоп W/O Не Лист Воздух за Ладење Вентилатор, ултра тивок USB или состојбата

DEN 824.00
DEN 1128.00
-27 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација : Специјален дизајн и лесно да се чисти се Задржи на воздухот е влажност, погоден за канцеларија, дома се Создаде две ефикасноста на ладилникот или нормален дува Симпатична преносни и употреба на еколошки материјали и заштеда на Енергија, батеријата може да се вози на ладење вентилатор за Врска до 5 часа Различни од други преносни фан дека ова се повеќе безбедност и не боли дете прст Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Bladeless Ладење Големина(L x W x H) : Прибл. 9.5 x 4 х 17 cm Материјал : ABS + електронска компонента Боја : розова,сина,виолетова,зелена(Изборен) Употреба : се Отстрани сунѓерот Направи сунѓерот ладно (се стави сунѓер во ладна вода, icewater, замрзнувач) Составување на сунѓерот во фан Возврат на тоа, да имаат добар време Пакет се Вклучуваат : 1 x USB Десктоп Bladeless Фан 1 x USB Кабел Имајте на ум : Напојува преку USB кабел (вклучен) или 4 X AAA батерии (не се вклучени) Кога се работи, ве молиме не го покривајте правец на внесување на устата, кога користите USB, ве молиме да земете тесто ве Молиме оставете ја некое мало боја разлика како различни светла и набљудувачите секогаш се покажуваат различни бои

За производот

Примена:
Тип:
Воздух За Ладење Вентилатор
Max. Времето Граница:
Не Мерењето
Извор На Енергија:
Батеријата
Напон (V):
6V
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JKWSTAR
Далечински Управувач Функција:
No
сертификација:
CE
Ротари Ване Количина:
Без Ване
Употреба:
Дома
Моќност (W):
1w
Инсталација:
Мини
Времето Функција:
Не Мерењето
Големина:
Брзината На Вентилаторот:
Еден Опрема
Правец На Видот:
Природен Ветер
Max. Моќност:
Suspender Должина:
Не Suspender
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
Снабдување воздух режим:
Други
Контролирање На Режимот:
Механички Тајмер Контрола
Тип:
Ладење Само
Обратна Ротирачка Функција:
No
Технологија:
Други
Капацитет на резервоар:

Слични предлози